پارکت لمینت آرتا ARTA

آرتا برندی است که درچندین سال قبل تا به اکنون توانسته جای خود را نه تنها در بازارهای داخلی ایران بلکه در بازارهای بین المللی نیز بدست آورد. این شرکت توانسته با اخذ سرتیفیکیت از یکی از معروفترین شرکت های تولید کننده پارکت به نام یونولین تایل های پارکت لمینت آرتا ARTA را بخوبی تولید کند. همین ویژگی بوده است که باعث شده پارکت لمینت آرتا ARTA به عنوان یک شرکت ملی در سطح ایران باشد و بعضی افراد نیز این کارخانه را به عنوان یکی از نمادهای تولید ملی مدنظر قرار دهند.

ما بر این باوریم که پارکت لمینت آرتا ARTA توانسته نیاز مصرف کننده و  تقاضای بازار را بخوبی درک کند و در همین مسیر به بهبود محصولات خود پرداخته است.

پارکت لمینت آرتا

یکی از ویژگی های فنی پارکت لمینت آرتا ARTA نحوه ی اتصال اولیه تایل های پارکت می باشد. به این صورت که در پارکت های معمولی با فشار تایل بصورت عمودی قرار دارد و طی یک فشار بصورت افقی تبدیل می شود. در کنار این مزیت که تمام شرکت های تولید کننده ی پارکت نیز این مزیت را دارا می باشند. نصب تایل های بصورت افقی از دیگر مزایای پارکت لمینت آرتا ARTA می باشد که نوع اتصال را منحصر بفرد کرده است.

دو مشکلی که از دیرباز در مورد پارکت ها صادق بوده است تورم و آماس آنها در برابر رطوبت و از طرف دیگر سفید کننده هایی که خانم های خانه دار برای تمیز کردن پارکت استفاده می کنند. مقاومت بالای تایل های پارکت لمینت آرتا ARTA در برابر رطوبت و واکشیدگی رطوبت تحسین بر انگیر می باشد.

کنار این موضوع نصب و حمل پارکت ها بسیار راحت می باشد و متراژ بالایی در طی یک روز  می تواند توسط نصاب نصب شود. موضوع نصب و کیفیت نصب با افزایش کیفیت جنس خریداری شده بالاتر می رود و درصد خطا کاهش می یابد.