پارکت لمینت استار وود Star wood

پارکت لمینت استار وود Star wood  از کشور پهناور چین به ایران صادر می شود و می توان بیان کرد که از پارکت های پر فروش صادراتی به کشور ایران می باشد. این پارکت لمینیت توانسته استاندارد بین المللی AC5 را بدست بیاورد. در حقیقت این نوع استاندارد برای پارکت هایی صادر می شود که بتوانند مقاومت بالایی در برابر فشار در مکان های با تردد بالا بدست بیاورند.

از مزایای اصلی پارکت لمینت استار وود Star wood دوبل کلیک بودن و مقاومت بالا در برابر اشعه یو وی در برابر تغییر رنگ احتمالی رویه پارکت لمینت می باشد. نصب پارکت لمینت استار وود Star wood بدلیل وجود کلیک ها بسیار راحت می باشد و در زمان یک روز می توان متراژ بالایی از این پارکت لمینیت را نصب کرد.

فروش پارکت لمینت استار وود

هسته ی اصلی پارکت لمینت استار وود Star wood پانل ها با دانسیته بالای فیبری و با چسب های خاص می باشد که در اصلاح به پانل های High Density Fiberboard و یا مخفف HDF رایج شده است. با توجه به شرایط بازار و برندهای مختلف پارکت لمینت می توان گفت قیمت پایین پارکت لمینت استار وود Star wood یکی از اصلی ترین مزایای رقابتی در بازار ایران محسوب می شود.

و ما بخوبی میدانیم که شرایطی که خرید برای انسان ها کمی مشکل شده است پیدا کردن جنسی با کیفیت مناسب از آرزوی مصرف کنندگان می باشد. خرید پارکتی که در گذشت زمان تغییر رنگ ندهد و خرید پارکتی که بعد از ۳۰ تا ۴۰ سال اتصالات تایل های پارکت لمینیت به قوت خود باقی بماند.

در این شرایط است که اکثر خانواده های ایرانی می توانند با کمترین هزینه خانه مسکونی و یا دفتر اداری خود را به پانل های با نقوش زیبای درخت مفرش کنند. و آخرین نکته اینکه به دلیل پوشش پارافینی لبه های رویه های پارکت لمینت استار وود Star wood هر گونه درز رطوبتی به داخل HDF را غیر ممکن می کند.