پارکت لمینت باراباس

یکی از برند ها و شرکت های خوش نام در زمینه تولید کفپوس پارکت لمینت باراباس BRABUS می باشد که اخیرا توانسته به خوبی با طرح های دل پذیری که دارد جای خودش را بخصوص در بین معماران داخلی باز کند. پارکت لمینت باراباس BARABUS در کشور پهناور چین تولید می شود ولی خط تولید کارخانه آلمانی و تحت لیسانس آلمان ساخته و تولید می شود.

پارکت لمینت باراباس BRABUS از نوع V-GROOVE می باشد که نما و جلوه ی خاصی به سطوح واحد های مسکونی و اداری می دهد. پارکت لمینت باراباس BRABUS دارای ۲ ضخامت مختلف ۸ و ۱۲ میل می باشد که بسته به نوع کارکرد واحد و مسکونی و اداری بودن مصرف متفاوتی دارد. فوم مورد استفاد ه برای این پارکت لمینت خوش رنگ و نارجی می باشد و درصد بالایی از انتقال صدا را آکوستیک می کند.

پارکت لمینت باراباس

اتصال تایل های پارکت از از قسمت و عمودی و افقی دارای تیمار پارافین می باشد و این موضوع باعث می شود در دراز مدت تایل های پارکت لمینت باراباس BRABUS دچار اعواج و تغییر فرم در اثر انبساط و انقباض رطوبتی نشوند. طول پارکت های ۱٫۲ متر می باشد و تعداد هشت عدد تایل در هر کارتن قرار گرفته است و می تواند در حدود ۱٫۹ متر مربع سطح را کاور و پوشش دهی کند.

یکی از دلایلی که باعث مشهور بودن این پارکت لمینت شده است برجستگی نقوش چوب در این برند می باشد حس طبیعی بودن و جلوه گیری این نقوش در ذهن مخاطب باقی می ماند و در مقام مقایسه خرید را برای او راحت تر می کند. لایه ی داخلی این برند از فیبرهای فشرده ی چسب زده با دانسیته بالا تولید می شود که در اصطلاح همان HDF گفته می شود. نوع فرآیند تولید HDF در کیفیت نهایی بسیار تاثیر گذار خواهد بود که می توان گفت این برند را در بین چند برند اول پارکت لمینت دنیا قرار می دهد.

در کنار این موضوع بسته بندی شکیل و خدمات پس از فروش این برند از دیگر موارد جذب کننده ی مشتری برای خرید می باشد. نصاب های حرفه ای و مجرب به خوبی در هنگام نصب کیفیت خوب اتصالات را متوجه می شوند و این از مزایای پارکت لمینت باراباس BRABUS می باشد.

Invalid Displayed Gallery