پارکت لمینت باراباس Brabus

پارکت لمینت باراباس Brabus استفاده از طبیعت و الهام گرفتن از جهان هستی پیرامون ما یکی از روش های آسان رسیدن به آرامش می باشد. این الهام بخش بودن از نقوش چوب برای روی پارکت انتقال پیدا کرده است تا بتواند به نوبه ی خود طبیعت را به خونه های انسان ها راه دهد. 

پارکت لمینت باراباس Brabus یکی از صدها برندی هست که هم اکنون بر روی کف های ساختمان ها خودنمایی می کند. این شرکت یکی از مادر شرکت های تولید کننده ی پارکت لمینت در دنیا و اروپا می باشد. طرح های فوق طبیعی این پارکت ها توانسته دائقه هر مشتری را به خود معطوف کند. پروسه پیچیده تولید پارکت لمینت باراباس Brabus نیاز به بودجه و سرمایه گذاری بالایی داشته که مدیران این شرکت توانسته اند تمام این نیزها را پاسخ دهند و هم اکنون شرکت پارکت لمینت باراباس Brabus یکی از تولید کنندگان بنام در  عرصه صادرات در کشور آلمان بوده است. 

پارکت لمینت باراباس

از نظر فنی نیز متخصصان این کارخانه توانسته اند استاندارهای بین المللی را چه از منظر اکولوژی و چه از منظر مقاومت های مورد نیاز مشتریان را بدست آورند. دارای بودن استانداد AC4 یکی از بهترین دستاوردهایی بوده است که این کمپانی توانسته است بدست آورد. 

در کنار این موارد ذکر شده تولید پیوسته خط تولید نیازمندی مواردی بوده که مدیران این کارخانه توانسته اند تمام این نیازها را تامین کنند. در مرحله اول تولید چسب ها و یا خرید چسب های با کیفیت و در کنار آن تامین مواد اولیه لیگنوسلولزی با کیفیت بالا می باشد. تامین کارگزان حرفه ای و بلد کار نیز بسیار مهم بوده است. سیستم پخش و توزیع پارکت لمینت باراباس Brabus در اروپا بی نظیر بوده است و تامین نیاز مشتریان در این میان بسیار با اهمیت بوده است.

از دیگر مواردی که بری روی فروش پارکت لمینت باراباس Brabus تاثیر گذاشته است طراحی بسته بندی های شیک و مدرن با رنگ آمیز و طرح ریزی بسیار زیبا بوده است.

Invalid Displayed Gallery