پارکت لمینت وروکس فلور Verox Floor

پارکت لمینیت وروکس فلور Verox Floor  یکی از معروف ترین برندهای تولید پارکت لمینت نه تنها در آلمان بلکه در سطح دنیا می باشد. این شرکت پارکت لمینت را به اقسا نقاط دنیا و بخصوص اروپا صادر می کند. از مزایای اصلی پارکت لمینت وروکس فلور Verox Floor وجود استانداردهای در سطح جهانی و هم چنین کلاسه بندی های شیاردار و بدون شیار می باشد.

در دو مدل وینتج و سوپر نچرال بدلیل وجود کلیپس های پلیمری در دراز مدت مانع از جدا شدن تایل ها پارکت لمینت می شود. یکی دیگر از ویزگی های پارکت لمینت وروکس فلور Verox Floor تنوع ضخامتی تایل های مورد استفاده و تنوع محصول زیاد با تنوع مختلف شیار و ضخامت می باشد.

پارکت لمینت وروکس فلور

کلاسه سوپرنچرال بسیار طبیعی و زیبا می باشد و توانسته علاوه بر صاف بودن سطح نقوش برجسته چوب را نیز بخوبی به نمایش بگذارد. دارای کلاسه های مختلف ۸ و ۱۰ میل می باشد. AC3 و AC4 با ضخامت ۱۰ میل جز دسته بندی های پارکت لمینت وروکس فلور Verox Floor می باشد.

و از دیگر مزایای آن عدم نیاز به ساب زنی بعد از نصب می باشد و کیفیت تایل ها این مشکل لاک زدن را حل کرده است. در کنار این موارد فوم ضربه گیر در زیر تایل های پارکت لمینت انتقال هر گونه صدا را به واحد پایین غیر ممکن کرده است. استاندارهای مختلفی که توسط این شرکت کسب شده است بسیار پر اهمیت می باشد بطور مثال پارکت ۱۰ میل مدل AC4 جز مقاومت ترین تایل ها در مکان های با تردد فرآوان می باشد.

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که تغییر رنگ ظاهری تایل های در طول زمان نیز با اهیمت می باشد و پارکت لمینیت وروکس فلور توانسته استاندارهای زیادی را در این مورد کسب کند و جز بهترین ها باشد.

Invalid Displayed Gallery