پارکت لمینیت

در بازار کنونی ایران رونق خوبی در زمینه ی پارکت لمینیت و مصنوعات چوبی در حال شکل گرفتن است و مردم فقط به فکر خرید ساختمان و مکان اداری نیستند. در کنار خرید ساختمان به مسائل مختلف دیگری نیز توجه می کنند و دیزاین داخلی نیز بسیار پر اهمیت می باشد.

یکی از المان هایی که در دکوراسیون داخلی مهم می باشد استفاده از کف پوش و پارکت لمینت می باشد. تنوع طرح بسیار بالایی هم اکنون در بازار دکوراسیون ایران در مورد این ماده و متریال حیاتی مطرح است ولی آیا می توان به هارمونی پارکت لمینیت و دیگر المان های مورد استفاده در چیدمان وطراحی بی توجه بود.

نقش چوب و وجود بافت گره مانند چوب ، طبیعی بودن بافت، گرم بودن و همه همه عواملی هستند که بخصوص تولید کنندگان پارکت لمینیت به آن توجهی خاصی مبذول می کنند.

در کنار این موضوع در قدیم کارفرمایان نظر خود را برای این موضوع داشتند ولی در خیلی از موارد به دلیل پیش فروش شدن خانه ها و آپارتمان ها در تهران این مالکین و بخصوص خانم ها هستند که دوست دارند در مورد نوع نقش و جنس پارکت نظر دهند. و این مورد است که باعث شده سازندگان به موارد مختلفی در طراحی داخلی توجه کنند

پارکت لمینت

در کنار موارد ظاهری که به نوبه خود بسیار مهم می باشد موضوعات فنی نیز بسیار مهم می باشد. با توجه به استفاده از رزین های با ساختار چسب مسائل زیست محیطی نیز بسیار اهمیت پیدا می کند. شرکت های مختلف سعی می کنند استاندارهای بهتری را بتوانند در سطح بین المللی بدست بیاورند تا امینت روانی بهتری را برای مصرف کننده به ارمغان بیاورند.

کیفیت اتصال راحت و بدون دردسر و در کنار آن جایگزین پذیر بودن تایل های پارکت لمینت برای مصرف کننده مهم و قابل توجه می باشد. با تکنولوژی های امروزی و کیفیت اتصال کلیک ها نصب پارکت نیز بسیار راحت شده است. در زیر به انواع مختلف پارکت ها از شرکت های مختلف خواهیم پرداخت: