پارکت لمینیت کرونو اورجینال Krono orginal

پارکت لمینیت کرونو اورجینال Krono orginal از سالیان بسیار دور مورد استقبال عموم مردم بوده است و مقاومت و زیبایی تواما توانسته فروش بالایی را برای این شرکت به همراه داشته باشد. پارکت لمینیت کرونو اورجینال Krono orginal جز شرکت های خاصی می باشد که توانسته مجوز استاندارد Ac4 را کسب کند و از این لحاظ خود نشان دهنده ی کیفیت و ضمانت خوب این پارکت لمینت می باشد.

درازی تایل پارکت لمینیت کرونو اورجینال Krono orginal در حدود ۱٫۲۹ متر می باشد و در هر بسته و یا به عبارت دیگر در هر کارتن در حدود ۲٫۳ متر مربع از پوشش Floor را Cover  می کند. از مزایای اصلی پارکت لمینیت کرونو اورجینال Krono orginal می توان به سازگار پذیری بسیار عالی با محیط زیست انسانی در عین Anti bacterial بودن این پارکت لمینت اشاره کرد.

فروش پارکت لمینیت کرونو اورجینال

در کنار این امر این پارکت لمینت توانسته شاخص سلامت آ پلاس را نیز کسب کند که این محصول را در بین رقیبان کاملا متمایز کرده است. نصب تایل های پارکت لمینیت توسط نصاب بسیار راحت و مفرح بخش می باشد.

تکنولوژی توانسته بهترین خدمت را جهت تولید محصولات دقیق پارکت لمینت ایجاد کند. و عملا با پیشرفت تکنولوژی خطاهای انسانی به میزان کمی کاسته می شود و مصرف کنند از خاطر اطمینان بالاتری برخوردار می شود. کیفیت کلیک مناسب طولی و عرضی شرایط را برای نصاب در متراژ های بسیار زیاد فراهم کرده است. در کنار این مزایا می توان به مقاومت بسیار مناسب در برابر حرارت و نور و ضد حساسیت بودن و دقت بالای اتصالات اشاره کرد.

که همه و همه این شرکت را در میان شرکت های دیگر در سطح دنیا ممتاز و خاص کرده است. در کنار این مورد مواد اولیه مناسب از جنگل های لهستان و کیفیت بالای چسب اوره فرمالدئید و چسب های مقاوم تر کیفیت تایل ها را بی نظیر کرده است.