پارکت لمینت چینی

پارکت لمینت چینی

دکوراسیون داخلی در ۲۰ سال اخیر تمرکز زیادی به هارمونی رنگ و متریال مورد استفاده در کف ساختمان و واحد های مسکونی و تجاری داشته است. و بخوبی دانش اخیر اثبات کرده است که نقش و گرمای موجود در بافت چوب می تواند تاثیر بسزایی بر آرامش روحی افراد داشته باشد. آرامشی که برخواسته از طبیعت است و می تواند روح و روان انسان را از تنش ها و استرس های روحی التیام بخشد. رنگ و نقش پارکت لمینت چینی شاید فقط به عنوان یک عنصر در طراحی داخلی نام برده شود ولی می تواند الهام بخش انسان ها باشد. 

کشور های مختلفی از دیرباز به عنوان تولید کننده پارکت لمینت به حساب می آمده اند کشورهایی مانند آلمان و ترکیه که بسیار در این زمینه پیشرفت داشته اند. ولی در کنار این کشورها کشور چین نیز توانسته پارکت لمینت چینی خود را روانه بازار کند. این پارکت لمینت چینی به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی که دارد بخصوص در سالهای تحریم توانسته حجم قابل توجهی از تقاضای ایران را پوشش دهد. 

پارکت لمینیت چینی

نقوش بلوط ، راش و گردو و عنوان دیگر نقوش چوب در پارکت لمینت چینی یافت می شود. بسیاری از ساختمان سازان و معماران داخلی به دلیل قیمت مناسب این محصولات در ساختمان ها و پروژه های خود از پارکت لمینت چینی استفاده کرده اند. و شرکت هایی نیز هستند که کار خدمات و نصب این پارکت لمینت های را در سالیان اخیر انجام داده اند.

این پارکت ها همانند سایر تایل های شرکت های دیگر نیاز به کف مسطح برای نصب دارد و مهمترین عامل در ماندگاری پارکت لمینت چین در زمان بلند مدت می باشد. نباید تصور گارانتی مادام العمر از این محصولات داشت به دلیل اینکه بعضی از تایل های پارکت اخیرا در بازار وارد شده اند و تضمین کیفیت مادام العمر داده اند

صنعت چین در تولید پارکت لمینت چینی قدم های خوبی را برداشته و می توان به شرکت هایی که واردات به ایران انجام می دهند در زیر اشاره کرد. 

شرکت های تولید کننده پارکت لمینت چینی:

پارکت لمینت باراباس BARABUS | پارکت لمینت استار وود | پارکت لمینت گرین فلوور |