پارکت لمینیت ترک

 پارکت لمینیت ترک

پروسه ی تولید پارکت لمینت بسیار پیچیده بوده و هر کشوری نتواسته در این زمینه ورود پیدا کند. از جنبه ی دیگر می توان بیان کرد شاید ورود کشور های حتی پیشرفته به این زمینه به دلیل سابقه ی کم و رقابت پذیر نبودن به دلیل رقیب های قدرتمند غیر قابل توجیه می باشد. پارکت لمینیت ترک در دنیا زبان زد خاص و عام می باشد. بخصوص در ایران فروشندگان و مصرف کنندگان برند های ترک را بسیار قبول دارند و بی تردید انتخاب اول آنها خواهد بود. 

پارکت لمینیت ترک همانند پارکتهای آلمانی دارای کیفیت بالایی می باشد و می توان بیان کرد همه ی آنها در یک رده از خوب بودن قرار دارند.

پارامترهایی که بیشتر صنعتگران به دنبال آن می باشند که با دیگر رقبا به رقابت بپردازند کیفیت و در کنار آن بدست آوردن جدید ترین استانداردهای روز دنیا چه از منظر مقاومت و چه از منظر زیبایی و چه از منظر محیط زیست می باشد.

ویژگی های پارکت لمینیت ترک

مقاومت بالای هسته ی HDF از ویژگی های اصلی  پارکت لمینت ترک می باشد. چسب های مرغوب و استفاده از مواد افزودنی در چسب ها همه و همه می تواند در بهتر بودن محصول نهایی نقش ایفا کند.

اتصال و کیفیت لمینت و رویه ی  پارکت لمینیت ترک بسیار حائز اهمیت می باشد. بخوبی می دانیم که ضد خش بودن و زیبایی رویه لمینت پارکت لمینیت ترک عالی و فوق العاده می باشد. 

البته نه تنها  پارکت لمینیت ترک بلکه کشور ترکیه مرکز اصلی تولید ورق های HDF و MDF در دنیا می باشد. بازار ایران یکی از بهترین بازارهای واردکننده ی  پارکت لمینیت ترک می باشد. طراحان داخلی و معماران در مواردی دیده شده است که حتی نام برند MDF را در کنار طراحی خود ذکر می کنند و این فقط نشان از آشنایی بسیار بالای دیزاینرهای ایرانی با مصنوعات چوبی ترک دارد. 

شرکت های تولید کننده ی  پارکت لمینت ترک :

پارکت لمینیت AGT  |   پارکت لمینت VARIO واریو |