پارکت لمینیت آلمانی

 پارکت لمینیت آلمانی

کشور آلمان به عنوان یکی از مهد های تولید کننده ی مصنوعات چوب در دنیا شناخته شده است. این کشور با علم روز و وسایل با سطح بالای تکنولوژی توانسته جای خود را به خوبی به عنوان مرکز تولید پارکت لمینیت آلمانی در نیا مطرح کند. همان طور که همه میدانیم خط تولید پارکت لمینیت آلمانی نیاز به فضا و مکان زیادی برای تولید دارد یعنی دپوی مواد اولیه زیاد و مواد اولیه با کیفیت و چسب مرغوب از اضلاع اصلی تولید پارکت لمینیت آلمانی با کیفیت بالا می باشند.

البته باید اشاره شود که بعضی از شهرک های صنعتی آلمان در این امور بسیار جا افتاد هستند و در مورد تعمیرات خط تولید و تولید چسب های با کیفیت به خود کفایی بالایی رسیده اند و این کشور را در جهان بی بدلیل کرده اند. البته باید اشاره شود که این کشور با بکار گیری و بورس دانشجویان صنایع چوب از بهترین شهرهای دنیا توانسته بهترین ها را دور هم جمع کند.

مشخصات پارکت لمینیت آلمانی

البته در سالیان اخیر هیچ گونه مشکلی در زمینه تولید وجود ندارد و موضوع اصلی که هم اکنون درگیری ذهنی برای بسیاری از دوستداران محیط زیست بوده است نحوه ی برگشت پذیری پارکت لمینیت آلمانی به چرخه ی دوباره محیط زیست می باشد. سوال اینجاست که از چه نوع چسب و پروسه ی تولیدی استفاده شود که کمترین اتلاف انرژی وجود داشته باشد و در کنار این چگونه می توان آسیبی نیز به محیط زیست وارد نکرد.

مغز و لایه ی اصلی پارکت لمینیت آلمانی از فیبر فشرده ی با دانسیته بالا می باشد که مقاومت تخته های فشرده ی فیبری را بسیار افزایش می دهد. اکثر شرکت های آلمانی توانسته اند درجه ی بهداشتی بین المللی محیط زیست را با درجه ی آ پلاس کسب کنند. اهمیت به محیط زیست در تولید مصنوعات چوبی باید مد نظر گرفته شود. 

شرکت های تولید کننده ی پارکت لمینیت آلمانی:

پارکت لمینت وروکس فلور | پارکت لمینت کرونو اورجینال  | پارکت لمینت کرونوتکس   | پارکت لمینت ایگر  |

این شرکت ها از معروف ترین تولید کنندگان پارکت لمینت در دنیا می باشند.