قیمت پارکت لمینت

قیمت پارکت لمینت

نحوه ی قیمت گذاری پارکت لمینت وابسته به نوع برند و کشور تولید کننده آن و عوامل مختلف دیگری دارد که در اینجا به چند مورد اشاره خواهیم کرد. در ابتدا باید اشاره شود که کیفیت فیبر های چوبی مورد استفاده در لایه HDF داخلی بسیار مهم می باشد نوع جنگل و عدم استفاده از پوست درختان در تولید HDF در کیفیت نهایی محصول پارکت لیمنت و قیمت پارکت لمینت تاثیرگذار می باشد.

در کنار این موضوع کیفیت چسب مورد استفاده در پارکت لمینت نیز تاثیر مهمی بر قیمت پارکت لمینت دارد معمولا از چسب های پایه فرمالدئید برای تولید تخته های فشرده ی فیبری استفاده می شود و نوع و کیفیت چسب و میزان غلظت و نوع اسپری بر روی الیاف از دیگر مواردی است که بر روی قیمت پارکت لمینت تاثیرگذار است. رویه های تایل پارکت لمینت نیز بسته به برند و شرکتی که تولید می کند متقاوت است و رویه های ملامینه از متداول ترین رویه های به عنوان ضد خش کننده ی رویه HDF می باشد. البته در سالیان اخیر رویه های سوپرنچرال نیز به این صنعت اضافه شده است که نقش طبیعی چوب را به خوبی بر روی HDF ترسیم می کند و فضای اداری و مسکونی را گرم و گرم تر می کند.

قیمت پارکت لمینیت

عامل اصلی دیگر که بر روی قیمت پارکت لمینت تاثیر گذار است نوع کلیکی می باشد که تایل ها به هم اتصال پیدا می کنند. نوع اتصال در مقاومت دراز مدت و دوام طبیعی طولانی مدت پارکت لمینت تاثیر گذار است. چفت شدن خوب تایل های پارکت نفوذ هر گونه آب را به داخل پارکت غیر قابل نفوذ می کند. اخیرا کلیک های پارافین خورده از دیگر موارد جهت جلوگیری از ورآمدن تایل های پارکت لمینت می باشد که این اشباع و تیمار نیز بر روی قیمت پارکت لمینت تاثیرگذار است.

ضخامت پارکت لمینت نیز مهم می باشد و ضخامت های معمولی پارکت لمینت ۸ و ۱۰ و ۱۲ میلی متر می باشد که این ضخامت مستقیما بر قیمت پارکت لمینت تاثیر گذار است و با افزایش ضخامت نوع کاربرد محصول نهایی نیز برای مکان های پر تردد می شود.