پارکت لمینیت کرونوتکس

پارکت لمینیت کرونوتکس

پارکت لمینیت کرونوتکس Kronotex یکی از معروف ترین و پر فروش ترین برندهای کفپوش حال حاظر در دنیا می باشد. پارکت لمینیت کرونوتکس Kronotex ساخت کشور آلمان می باشد. که دارای ۱۵ سال مجوز paper guarantee از شرکت معتبر آذین می باشد. قطر تایل های پارکت لمینیت کرونوتکس Kronotex 0.8 سانتی متر می باشد که در بازار ایران این ضخامت کاملا عام پسند و به صرفه می باشد. طول تایل پارکت لمینیت کرونوتکس Kronotex نسبت به شرکت های مشابه کمی بلند تر می باشد و در حدود ۱٫۴ متر می باشد.

گرمی نقوش چوب این پارکت لمینت ها زبان زد خاص و عام می باشد و این برند خوش آوازه توانسته استاندارد Ac4 را کسب کند و مقاومت بالایی در برابر تنش های فشاری و ضربه ای دارد. پارکت لمینیت کرونوتکس Kronotex با سه ضخامت متفاومت. هشت و ده و دوازده میلی متر در بازار جهانی با بیش از ۳۰ نوع تنوع رنگی و نقوش توانسته مشتریان و هواداران زیادی نه فقط در ایران بلکه در سطح بین المللی پیدا  کند.

پارکت لمینیت کرونوتکس Kronotex

این کارخانه توانسته در سال ۱۹۹۵ شروع به فعالیت کند. و با تولید HDF های بسیار مقاوم و با دانسیته حجمی بالا و کیفیت چسب مناسب یکی از بهترین ها در بین رقیبان اروپایی باشد.  طراحان داخلی و معماران داخلی به خوبی میدانند که زیبایی کف واحد در سالیان اخیر چقدر با اهمیت شده است. و استفاده مهندسان معمار از این پارکت یکی از نقاط مثبت این برند می باشد. با توجه به طول طیف رنگی رویه های مختلف پارکت می توان از آنها در مدل های مختلف دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی کمک گرفت.

هارمونی کاغذ دیواری و درب های داخلی و پارکت لمینت ۳ ضلع جدا نشدنی در طراحی داخل واحدهای مسکونی یا اداری میباشد. همین تنوع نقوش و گونه های مختلف چوب باعث شده دست هنرمندان طراح را برای بکارگیری متریال مختلف باز بگذارد.