پارکت لمینیت واریو

 پارکت لمینیت واریو

پارکت لمینیت واریو Vario  یکی از زیر مجموعه های شرکت یلدیز ترکیه می باشد. شرکت یلدیز ترکیه از دیرباز تولید کننده ی HDF و MDF بوده است و سالیان زیادی می گذرد که این برند در ایران خوش نام بوده است. پارکت لمینیت واریو Vario یکی از شرکت های تابعه این برند می باشد و دارای کیفیت های بالای پانل همانند برند یلدیز می باشد.

بطور کلی می توان بیان کرد ترکیه  و آلمان مهد تولید پارکت لمینیت در دنیا می باشند و تجیزات و خطوط تولید زیادی را به اقسا نقاط دنیا ارسال کرده اند. ترکیه نه تنها در تولید MDF و HDF بلکه در تولید دیگر مصنوعات چوبی بخصوص رویه های MDF و HDF و صادرات به دنیا بسیار شناخته شده است. البته نام اصلی غیر تجاری واریو کلیک می باشد که در ایران به عنوان واریو شناخته شده است.

مشخصات فنی پارکت لمینیت واریو Vario

هر بسته ی پارکت لمینیت Vario دارای ۸ تایل به طول ۱۲۰ سانتی متر می باشد که همانند اندازه طول تایل دیگر شرکت های دنیا می باشد. عرض تایل پارکت لمینیت واریو Vario در حدود ۰٫۲ متر می باشد که میتوان گفت همانند استاندار جهانی می باشد. یکی از ویژگی های پارکت لمینیت واریو Vario عدم تغییر رنگ بر اثر اشعه یو وی می باشد که تمام شرکت های پارکت سعی بر این دارند که به این سمت حرکت کنند. از طرف دیگر به دلیل کیفیت سطح بالا پاک کردن سطح بسیار سهل و راحت می باشد. ضد خش بودن و مقاومت بالا در برابر سایش وجود دارد. نکته ی دیگر مقاومت در برابر آتش سیگار پارکت لمینیت واریو Vario بسیار مهم می باشد.

البته نصب پارکت لمینیت واریو Vario نیاز با اهمیت می باشد. همانند دیگر برند های پارکت نیاز به سطحی تراز است که از هر گونه صدا جلوگیری شود در زیر تایل های فوم ضربه گیر استفاده می شود تا مانع از تولید صدا به طبقات پایین شود.