پارکت لمینت گرین فلور

 پارکت لمینت گرین فلور

اگر به دنبال پارکت خوب با کیفت مناسب و قیمت معقول می گردید پیشنهاد ما پارکت لمینت گرین فلور Green Floor می باشد. پارکت لمینت گرین فلور Green Floor در کشور چین تولید می شود و بدلیل ارزان بودن نیروی کار و سیستم های پیشرفته صنعت در این کشور توانسته محصولاتی را به بازار عرضه کند که قیمت مطلوبی برای مصرف کننده داشته باشد.

تولید تایل های پارکت لمینت گرین فلور Green Floor با استفاده از فیبر های چوبی آغشته با چسب صورت می گیرد. و دانسته تخته های تولید که جز مصنوعات چوبی به حساب می آید از دانسیته تخته های فیبری دانسیته متوسط یا همان MDF بیشتر می باشد. به همین دلیل مقاومت نسبتا بالایی در برابر تنش های فشاری در پارکت لمینت گرین فلور Green Floor وجود دارد. واردات محصولات چینی در سالیان اخیر به دلیل وجود تحریم ها به ایران افزایش پیدا کرده است و محصولات چینی جای خود را در بین ایرانیان به خوبی باز کرده اند.

مشخصات فنی و ظاهری پارکت لمینت گرین فلور Green Floor

تمام مدل های پارکت لمینت گرین فلور Green Floor دارای ضخامت هشت میلی متر می باشند. از نظر تنوع طرح می توان گفت نسبت به رقیب های خود تنوع رویه ی پایین تری دارد و قابل مقایسه با ۳۰ تا ۳۵ طرح با ضخامت های مختلف پارکت لمینت های آلمانی نمی باشد. ولی همین دوازده طرح دارای زیبایی خاصی هستند و مشتری محدود به همین طرح ها می شود.

کیفیت کلیک ها برای اتصالات تایل های پارکت لمینت گرین فلور Green Floor نسبتا مناسب می باشد و نیازی به چکش کاری برای نصب نمی شود. طول هر تایل ۱٫۲ متر می باشد که مشابه به نمونه های آلمانی و ترک می باشد. این پانل ها توانسته اند استاندارد AC4 را بدست بیاورند. برای نصب این پارکت لمینیت ها نیاز به سطحی صاف و هموار می باشد تا هیچ گونه صدا و نا همگونی بعد از نصب بوجود نیاید.