پارکت لمینت ایگر

 پارکت لمینت ایگر

برادران ایگر جز خوش فکر ترین تولید کنندگان و تاجر های اروپایی بحساب می آیند. تاریخچه شرکت ایگر نشان می دهد که شروع بکار برند ایگر در کشور اتریش و با تولید صفحات فشرده ی خرده چوبی بوده است و پس از آن با پیشرفت روز به روز توانسته اند تولید صفحات فشرده ی چوبی با چسب را در بروپا دنبال کنند. برادران ایگر هم اکنون مالکین این شرکت می باشند و فکر خوب آنها توانسته محصولات پارکت لمینت ایگر EEGGER را به اقسا نقاط دنیا ارسال کنند و این برند بسیار خوش آوازه شده است.

مشخصات فنی پارکت لمینت ایگر EEGGER

پارکت لمینت ایگر EEGGER توانسته استاندارد AC4 که دارای در حقیقت نشان دهنده تحمیل ضریب سایشی ۳۱ و ۳۲ در پارکت لمینت ایگر EEGGER می باشد را کسب کنند. پارکت لمینت ایگر EEGGER دقیقا هشت میلی متر می باشد که هسته داخلی آن از فیبر فشرده چوبی با دانسته بالا تولید شده است. 

از نظر مشخصات ظاهری پارکت لمینت ایگر نیز می توان گفت هر تایل دارای طول ۱٫۳ متر و عرض ۱۹ سانتی متر می باشد. از طرف دیگر با یک محاسبه کوچک می توان به این نتیجه رسید که در بسته پارکت لمینت ایگر دارای ۱٫۹ متر مربع پوشش پارکت می باشد. البته باید بیان شود که معمولا برای برآورد اولیه اندازه پارکت مقداری بسیار کم بدلیل نقش مهندسی محل نصب بیشتر سفارش گذاشته می شود. 

در کنار این موارد پارکت لمینت ایگر EEGGER توانسته استاندارد E1 را در سطح بین المللی بدست آورد. یکی از مزایای اصلی این پارکت نیازی به فشار برای نصب نمی باشد و کلیک های منحصر بفرد باعث نصب راحت تایل ها شده است. یکی دیگر از مواردی که در کیفیت نصب تاثیرگذار است عدم دویدگی یا همان اختلاف عرض یا طول در دو طرف پارکت می باشد که تجهیزات بسیار قدرتمند برای تولید این عامل را بدون هر گونه کاهش کیفیت موثر کرده است.