پارکت لمینیت Krono orginal

 پارکت لمینیت Krono orginal

پارکت لمینیت Krono orginal یکی از معتبر ترین برندهای تولید پارکت در دنیا می باشد و بی شک کشور آلمان با وجود تکنولوژی و تجهیزات مدرن و صنایع علم بنیان باعث شده شرکت ها بتوانند به عنوان بهترین در دنیا بدرخشند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا بدون پوست و عدم استفاده از مواد بازیافتی باعث تولید محصولی منحصر به فرد شده است.

هسته ای اصلی پارکت لمینیت Krono orginal لایه ی HDF می باشد که پروسه ی تبدیل چوب به HDF بسیار زمان بر و پیچیده می باشد. تبدیل چوب به خرده های چوب و فیبریلی کردن آنها نیازمند بهترین دستگاه ها و کارشناسان می باشد. نحوه ی چسب زنی الیاف فیبریلی شده نیز بسیار با اهمیت می باشد که می توان گفت عامل بسیار مهم در تولید تخته های HDF با کیفیت بالا می باشد. البته باید ذکر شود که خط تولید پارکت لمینیت Krono orginal دارای بهترین نوع پرس برای تولید HDF می باشد. در حقیقت نوع پرس نوع فرآیند تولید HDF را مشخص می کند. و تمام کارخانجات تولید HDF با نوع پرس خود مشهور و نامیده می شوند.

مشخصات پارکت لمینیت Krono orginal

پارکت لمینیت Krono orginal دارای لبه ها یا کلیک های اندود شده با پارافین می باشد که این نوع تیمار می تواند کمک ها بسیار زیادی به طول عمر پارکت لمینیت Krono orginal داشته باشد. این تیمار پارافین مانع از نفوذ هر گونه رطوبت به داخل تایل های پارکت لمینت می شود و در دراز مدت نیز زمان ماندگاری پارکت ها را افزایش می دهد. 

یکی دیگر از نکاتی باید درباره ی پارکت لمینیت Krono orginal گفته شود کیفیت نصب توسط نصاب ها می باشد. هیچ نیازی به کوچکترین فشار و ضربه در زمان نصب نمی باشد. بطور کلی رویه ی کلی اینطور است که نصاب متراژ خانه مسکونی یا دفتر اداری را برآرود می کند و پس از سفارش نصاب بدلیل سهل بودن اتصال متراژ بالایی را می تواند پوشش دهد. البته اولین نکته در این پروسه صاف و مسطح بودن سطح زمین می باشد.